Історія Контейнерного виробництва ЧАО «ІСРЗ»

Історія контейнерного виробництва ЧАО «ІСРЗ» починалася в 1975 році, коли було прийнято рішення про будівництві в зручній гавані Сухого лиману першого контейнерного заводу.

Вже в 1976 році були випущені перші контейнери, а за кілька років контейнерне виробництво вийшло на свій максимум за обсягами - 6000 одиниць на рік.

Контейнерне виробництво ЧАО «ІСРЗ» СЬОГОДНІ

Сьогодні КОНТЕЙНЕРНЕ ВЫРОБНИЦТВО ЧАО «ІСРЗ» є єдиним підприємством в Україні, що пропонує першокласні умови для виготовлення контейнерів будь-яких типів, включаючи їх модернізацію і випробування.

Технічний нагляд за виконанням вимог міжнародних конвенцій до універсальних морських контейнерів здійснює Регістр Судноплавства України.

За бажанням замовника наше виробництво може виготовити контейнер під наглядом будь-яких кваліфікаційних товариств з видачею відповідних документів.

Виготовлення контейнерів проводиться за прогресивною крупно-вузловою технологією на складально-зварювальних стендах, які забезпечують високу точність монтажу та стабільність регламентованих розмірів.

Висока якість зварних з'єднань досягається напівавтоматичним зварюванням, а схема забарвлення і лакофарбові матеріали забезпечують захист контейнерів від корозії протягом терміну їх служби до капітального ремонту.

Надійність і якість контейнерів забезпечуються:

 • icon

  добре оснащеною виробничою базою з випробувальними стендами

 • icon

  широким використанням
  передових технологій

 • icon

  застосуванням
  високоякісних
  матеріалів

 • icon

  високою кваліфікацією
  персоналу

 • icon

  чітко організованою системою технічного контролю

 • icon

  чітко організованою системою технічного випробування

Висновок ТПП

Якість і надійність - ось пріоритети, на які орієнтуються покупці при виборі тих чи інших товарів.

Якість і надійність - саме те, що може запропонувати Іллічівський судноремонтний завод, коли мова йде про контейнерне виробництво.

Зрозуміло, купити контейнери ви можете та в інших виробників, але сертифіковану продукцію настільки високої якості ви знайдете тільки у нас.

Детальніше…
sertifikat